SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes wv Bora 1.9 -2001-1.9 t(di) e kuqe
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Bora
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
232,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
129693
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes wv bora 1.9 t(di) e kuqe 6 shpejtsi e ardhur nga Franca ne gjenjdje shum te mir
Posedon : klim, airbeg, cd,player etj ..
Pa dogan
Qmimi: 3500
I diskutuhum
Tel:049 404 703
Informata rreth publikuesit
Bajram
Prishtinë
049 404703
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »