SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw TIGUAN 2.0 TDI BLUEMOTION 2012
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt
Lloji :
Volkswagen/VW Tiguan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
162
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
129695
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen vw Tiguan ne gjendje te perkryer i servisuar qdo 10mi km 162mi te kaluara me liber servisi(garantoj) 4 goma te reja i sapo ardhur nga zvicra I DOGANUAR 2.0 TDI 6 shpejtsi Bluemotion posedon Klimetronik Navigation Parkpilot senzora parkimi para dhe mbrapa tempomat komanda ne timon/ Facelift model/ 1 pronar / autobahnkilometer/

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rinor
Pejë
049887886
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »