SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
U Shit..BMW E46 320D 2004"A.Salloni 01"
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '16
Lloji :
BMW 320D
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Radio, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
129696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen BMW 320D E46 viti i prodhimit 2004 me dogane dhe akciz te paguar,vetura esht tani e importuar dhe esht ne gjendje te mire teknike po ashtu edhe ne pamje...per ma shum info...
Adnani
tel +38649124782 Viber
+37744160193 Viber
Informata rreth publikuesit
adnan
Prishtinë
+38649124782
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »