SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
U Shit..AUDI A4 1.9 TDI 2003 A.Salloni 01"
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '16
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Spoiler
ID e produktit :
129697
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A4 Sline 1.9 dizel ,viti 2003 , Kw 96 , me dogan dhe akciz , ahum e tijtne ai mrena ashtu edhe jasht ju mirpret Adnani ne mob:+386 49 124 782 viber +377 45 587321 vibe 044 124 782 Autosallon 01
Informata rreth publikuesit
adnan
Prishtinë
+38649124782
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »