SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi a3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '16
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
222,222,222
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1998
ID e produktit :
129707
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet adutia a3 benzin-plin plinin en dizne mudesi ndrrimi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sejda
Prishtinë
44 373 001
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »