SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel kadett
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '16
Lloji :
Opel
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
1985
ID e produktit :
129715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel kadett viti prodhimit 1985 1.3 benzin plin vetura osht ne gendje te rregullt me gjitha serviset e kryera amortizerat e ri rrypin e rebraznit te ri

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Irfan F
Gjilan
044711228
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »