SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
U Shit..Citroen C3 1.4 HDI 2004 A.Salloni 01
Çmimi :
€4,400.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '16
Lloji :
Citroen C3
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
129716
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen Citroen C3 1.4 HDI viti i prodhimit 2004 me dogane dhe akciz te paguar,vetura esht e importuar nga Gjermania dhe esht ne gjendje shum te mire teknike po ashtu edhe ne pamje..per ma shum info.. Adnani Tel. +38649124782 Viber +37744160193 Viber AbS KlimTronik Mbyllje Qendrore Dritaret Elek SenzorParking TimonMultiF CD Etj Ju Mirepresim AutoSalloni 01
Informata rreth publikuesit
adnan
Prishtinë
+38649124782
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »