SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Citroën Saxo-2000
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '16
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2000
ID e produktit :
129724
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Citroen Saxo 1.0i viti 2000 me 1 vit regjistrim. Vetura eshte ne gjendje shumë te mirë teknike dhe shumë I pershtatshem per shofer te rinje dhe Poashtu Praktik per vozitje ne qytet.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkelzen
045461498
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »