SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 2007
Çmimi :
€7,100.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '17
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
167,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
129726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5 1.9 TDI i sapo ardhur nga zvicra i doganuar 1 vit regjistrim , 6 shpejtesi , motorr model i 2009.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Prishtinë
+37745800393
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »