SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 250D automatik 1989
Çmimi :
€2,499.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
299,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
1989
ID e produktit :
129735
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes 250D automatik 1989

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gentian
Ferizaj
+38649 190 888
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »