SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.9 ne funt te 2008*
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
129741
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel astra 1.9 ne funt te 2008 tip top full extra pronari i par. Kilometrat e garantuara. Nuk ka nevoj per asnje investim Arsyja shitjes: blerja e vetures te te re*

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gent
Prishtinë
37745518509
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »