SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mondial 150cc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '16
Lloji :
MZ
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
6,000
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
2008
ID e produktit :
129743
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mondial krejt ngjendje trregullt me dukumenta qmimi me.marrveshje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Vushtrri
049899251
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »