SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugeot 307 2.0 HDI 2003
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
5 Korrik '17
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,500
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
129746
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura peugeot 307 karavan 2.0 HDI .
Viti i prodhimit 2003
Rexhistrim deri me 21.01.2018
Kilometrazha 225 435 KM te kaluara
Gomat e reja M+S
Klimë
Xhamat elektroni
Pasqyret elektronike
Senzora te dritave
Senzora te shiut
Full PANORAME
5 shpejtesi + R

Vetura eshte e mirmbajtur shume mire me servise pasi qe eshte veture familjare.
Ne servisin e fundit i jane ndrruar gurtnet e reja .
Nr kontaktues 049 999 401 (viber)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nebih B.
Prishtinë
049 999 401
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »