SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen Peugeot
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '16
ID e produktit :
129749
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Peugeot 307, viti 2002, Benzin, me 300000 te kaluara. Cmimi 3500Euro. Per me shume informata kontaktoni ne 049189037
Informata rreth publikuesit
Indira
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »