SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '16
ID e produktit :
129757
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Vectra 2.0 ne gjendje shum te mir serviset te gjitha te kryme me plin testin e plinit e ka te kryme me ni fjal vetura esht tip top edhe me klim regjistrim ka edhe 4 muj ..
Informata rreth publikuesit
Getuard
Gjilan
044937938
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »