SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes audi a4 2.0
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
218,776
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
129816
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi a4 2.0 viti 2006 ne gjendje shum te mir , tiptronik 7 shpejtsi (bejm ndrrim)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leonard
Prishtinë
045491060
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »