SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw GT 535 Xdrive Panoram Ndrrohet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor
Lloji :
BMW 535
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
129819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Bmw 535
-Xdrive
-dynamic drive
-viti 2012 model 2013
-i doganuar,homologim,regjistrim
-panoram,3camera,clim 4zonale, full full extra
-130 000 km te garantuara me liber servisi
ndrrohet me marveshje me vetur te vogel
Informata rreth publikuesit
valon
Gjilan
044761521
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »