SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf 4 TDI 4motion 2 te kuqe 049624030
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,583
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
129854
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 4 me tabela te zvicres me klim dhe senzor mbrapaPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Çlirim
Malishevë
049624030
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »