SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mercedes 300
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
3
Motori (kubik) :
300.00
Viti :
1992
ID e produktit :
129859
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes 300

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Prizren
049457325
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »