SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel astra
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2005
ID e produktit :
129861
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel astra 1.7 cdti

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erim
044203036
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »