SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volvo V40
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '16
Lloji :
Volvo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
210
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1999
ID e produktit :
129869
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturën volvo 1.8 12v i ardhur nga zvicra pa dogan ne gjendje shum te mir. KlimNxemje ne karrikaTempomatKarrikat lekurEtj etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Meriton
Prishtinë
044802001
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »