SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ASTRA 2012
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
125,000
Motori (kubik) :
17000.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik
ID e produktit :
129874
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPEL ASTRA
Te Erber Automobilat. Në Shitje
V.P 2012
81 KW
125000KM
4 dyer , 5 ulse , nderruesin MANUAL
Mbështetëse për duar para
Xhamat para elektrik
Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
Timon sport komandat ne timon
ulset ngjyr zez
Ulset. Sport
Bordkopjuter “Plus”
Radio CD SD CARD,abs .Esp ,Airbag
Senzor shiu
Farat me rregullim të lartësisë
Llajsne dekoruese nga kromi
Drita të mjegullës
Mbyllje qendrore
Alarm kunder vjedhjes
Vetura është e Doganuar.
Çmimi sipas marrëveshjes
Per më tepër informata na vizitoni në autosallonin tonë apo kontaktoni në
www.erber-ks.com 
+377 44 504 054
+377 45 255 359
+377 44 650 141
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ERBER
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »