SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES ML 350 CDI 4MATIC SPORTPAKET
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Lloji :
Mercedes-Benz ML-350
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
ID e produktit :
129884
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
151000KM,190KW(258PS) DIZEL,AUTOMATIK

VITI; 2013, NGJYRE E ZEZE METALIKE

OPSIONET

ABS,ESP,ALARM,KLIMATRONIK,NAVIGATION-DVD,INTERIERI LEKURE,ULSET E PARA DHE MRAMA ME NXEMJE,LED,BI-XENON,PANORAMA,KAMERA360',SENZORA PARKIMI,VET PARKIM,DISTANC KONTROLL,TIMONI ME NXEMJE,KOMANDA NE TIMON,ECO-START SYSTEM,SAIDE ASIST,AIRMATIK,NDRIMI MBRENDA 3LLOJE,ZERIMI;HARMAN CARDON, ETJ.
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »