SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Omega
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '16
Lloji :
Opel Omega
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
255
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
ID e produktit :
129896
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel omega B 25 TD Cavan 2.5 TdI klimatronik tempomat automatikVetura osht ne gjendje shum te rregullt .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mentor
Rahovec
049244939
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »