SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHitet VW Caddy 1.9 Automatik DSG 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen Beetle
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
129903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Caddy 2009 1.9 Diesel Automatik DSG
MOTORRI 1.9 Diesel
ABS
ESP
ASR
Kilma AC
Centrall
Alarm
Mbyllje automatike
gomat e reja
Kontakt 049 847 777
‪#‎Prizren‬
ME DOGAN TE PAGUAR
Informata rreth publikuesit
info
Enver Hadri Rriga e tensiti [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »