SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Citroen c3 1.4 HDI
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '16
Lloji :
Citroen C3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
173,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
ID e produktit :
129907
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte shum e ruajtur mbrenda dhe jasht, diesel 1.4 hargjimet shum te vogla.Postuar nëpërmjet celularit.
049/696091 ose 049/100131
Informata rreth publikuesit
Shkelqim
Mitrovicë
049-100-131
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »