SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 2009 2.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
211,936
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
129909
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf 6 2.0 TDI viti 2009 posedon klim tronik pulla timon senzoe parkingit liber servisit etj 044-721-341 flamuri

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Geti
Ferizaj
044 888 960
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »