SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Matorr piagioo 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '16
Lloji :
Piaggio
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
15,021
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
2008
ID e produktit :
129915
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Matorr piagioo 2008Me 3 rrota 125 kubikBllokim zhbllokim Tel . 044 153 239 044 331 215 044 721 341

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Geti
Ferizaj
044 888 960
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »