SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat Automatik Tdi 1.9 Full Option - 2002
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '17
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
129917
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Passat 1.9 Tdi (di te kuqe) i prodhuar ne dhjetor 2001.
Vetura eshte me te gjitha opsionet.
Posedon:
Klime,
,Nxemje ne karrika
,Tempomat
,Komanda ne timon
,Airbag
,Hapje dhe mbyllje elektrike
,Tiptronic
,Senzora te parkimit
,Gjysme panorame
,Posedon 2 qelsa
,Kilometrazhe te garantuar
,Regjistrim deri ne nentor 2016
,Etj
,Bejme ndrrim me Audi A4 2009 ose me te ri, me Golf 6 ose 7..Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Asdren
044-826-828 ose 044-211-653
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »