SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volswfagen-vw sharon
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Sharan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1998
ID e produktit :
129924
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet sharon 1998 benzin 1.8 turbo 20v motorri nuk i bon se ma ka perzi ujin me ulje ka regjistrim deri ne mars 2017 plinin e ka neper dizne nr tel: 049 525 464
Informata rreth publikuesit
Fejzullah
Lipjan
049-525-464
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »