SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat CORDOBA
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '17
Lloji :
Seat Cordoba
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
129929
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Numri i dyerve : 4
Ngjyra : E hirit
(Me klimë)
Marshi : Manual
Lloji i motorit : Dizel
Motori Kubik : 1.9
Numri kontaktues : 044 117 487 - Viber +377 44 117 487
Informata rreth publikuesit
Muhabi
Ferizaj
044117487
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »