SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi a3
Çmimi :
€9,400.00
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '16
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2007
ID e produktit :
129944
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audia a3 vetura posedon klima tronik 4 dyr gjamat me rrym S.line fellne nr.044265915

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridom
Prishtinë
044 265 915
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »