SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel corsa 2009
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '16
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2009
ID e produktit :
129987
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ne gjendje te rregullt
Informata rreth publikuesit
gashi
Prizren
+37744329935
Gjakove [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »