SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet kia pride 1.3 b
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '16
Lloji :
Kia Tjetër
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
1999
ID e produktit :
129996
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kia pride 1.3 benzin viti i prodhimit ne fund te vitit 1999 ....eshte e qlajmruar ne gjendje te rregullt teknike ..km te kaluara 160 mije ..i ruajtur si brenda ashtu edhe jashte ..gjamat me rryme.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Lipjan
044649234
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »