SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tauran DSG 7 shpeitsi ..7 ulse...viti .06.2013
Çmimi :
€16,550.00
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
53,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
ID e produktit :
130002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Tauran 1.6 Diesel DSG automatik kerri ka 7 ulse ka senzorat perpara permas parkohet vet ( selbst einparken) klim automatik kerri vjen te hanen ne Kosov kerri ka vetem 53.000 km original kilometrat -- kerri sasht i banen ndeshje--ka Mp.3 ..AUX ..per me shum info mundi me shkru ne--- Viber apo Whatsapp---ne ket nr .004917683089432
Informata rreth publikuesit
Naser
Therandë
004917683089432
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »