SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Wv passat 2.0 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
173,722
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
130006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Wv Passat 3c 2007 2.0 tdi diesel I sapo Ardhur nga zvicra Klimatroni tempomat Airbag 6 shpejci Tel.044 153 239 044 323 179

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Geti
Ferizaj
044 888 960
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »