SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 3
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '16
Lloji :
VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
315
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
ID e produktit :
130025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 3 1.9 i thjesht ne gjendje shum te mire

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Festim
044308492
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »