SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A5 2010
Çmimi :
€19,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '17
Lloji :
Audi A5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
118,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
ID e produktit :
130026
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A5 2010 3.0 TDI
Automat
Klimatronik
Senzora mbrapa
Karrigat S-line
Km 118000 te garantuara
I pa doganuar
Quattro
Me libreza te servisimit
Vetura gjindet ne Zvicerr po ne rast pelqimi mund te vjen ne kosov

Nr tel 045810886. Viberi +37744934969
Informata rreth publikuesit
Rasim
Rahovec
049127578
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »