SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skoda Superb 1.9 TDI GreenLine
Çmimi :
€9,750.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '16
Lloji :
Skoda Superb
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
159,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
ID e produktit :
130027
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Skoda Superb e ardhur nga perendimi. Eshte i pa doganuar. Skoda Superb posedon Air Condition, Airbag, ABS, CD, Radio, karrige me ngrohje, rrota alumini, drita automatike, drita te mjegulles, xhama color origjinal, xhama elektrik(kater), bagazh elektrik, timon te lekures, lista krome, servo, centrall, full service.
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Prishtinë
044259640
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »