SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '16
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
288,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
130028
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4 ne gjendje perfekte.
Targat Ch
Kontakti ne CH :
+41791282582
Kontakti Viber:
+37745588430
Informata rreth publikuesit
Graniit
Rahovec
+38649625643
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »