SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw X6
Çmimi :
€42,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '16
Lloji :
BMW X6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
105,000
Motori (kubik) :
4000.00
Viti :
2012
ID e produktit :
130032
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw X6 40d xD
Viti prodhimit:2012

Kilometrazha: 105,000km

I PA DOGANUAR

Prejardhja: Argau, Switzerland ( Zvicer )

Cmimi me ndrrim tjeter.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
BAP Co. LLC
Prishtinë
045900999
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »