SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chevrolet 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '17
Lloji :
Chevrolet Matiz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
178,000
Motori (kubik) :
995.00
Viti :
2006
ID e produktit :
130035
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Chevrolet Matiz 2006 vetura edhe ne gjendje prefekte posedon klin aribek dritare elektronike me shpenzime shum te voglaPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
endrit
Skënderaj
049747070
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »