SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Fiesta 1.4 Dizell; 2005
Çmimi :
€2,750.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '16
Lloji :
Ford Fiesta
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
ID e produktit :
130037
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturën Ford Fiesta, dizell, 1.4. Vetura është prodhim i vitit 2005, e regjistruar deri në muajin prill të vitit 2017. Ka të kryer servisin dhe është në gjendje të mirë teknike. (044790789)
Informata rreth publikuesit
Nek
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »