SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2001
Çmimi :
€4,400.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
130038
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 1.9 T (DI) 4 MOTION
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Vushtrri
+38649821360 049266066 viber whatsapp
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »