SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Tauran 2.0 dizel
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
208,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
130048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet tauran 2.0 dizel , 2004 ne gjendje shum te mir si brenda ashtu dhe jasht , osht i po sa doganuar ne rks ,

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dennis
Koshtovë
049-101-605
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »