SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Polo 1.2 TDI 2010
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:40
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
145,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2010
ID e produktit :
130055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM 


VW Polo 1.2 TDI DIZEL, E Doganuar. I Importuar nga Gjermania.

* Polo 1.2 Dizel
* Viti i prodhimit 2010
* KLIMATRONIK
* Karrika Sport
* ALU FELGA
* RADIO CD
* Tempomat
* Airbag
* ABS
* ESP
* Mbyllje qendrore
* Dritare Elektrike
* Radio CD


Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
- 045 251 965
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni YLBERI
Prishtinë
044 773 659
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »