SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Transit -89
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '16
Lloji :
Ford Transit
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
70,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1989
Ekstra :
Radio, Xham Dielli
ID e produktit :
130067
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Ford Transit 2.0 ne gjendje te mire.
Rks deri ne fund te muajit shtator.
Posedon : 8+1 ulese , goma te reja.
Per me shum kontaktoni ,
Nr Viber : +37745410060
Informata rreth publikuesit
Diamant
Pristina
[harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »