SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Golf 4 1.9 TDI
Çmimi :
€4,100.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
130080
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf IV 1.9 TDI (66kw 90Ps) ne gjendje perfekte.
I servisuar me:rryp dhembezor,ulje,gumica te trapi etj...
7 muj RKS
Klimatronik
Radio CD/USB/SD Card
4x gjama elektronik + te zi
Pasqyre Elektronike + nxemje
4x Goma te veres te reja
Mbyllje qendrore + alarm
Enterierin e ruajtur
Per me shume:044 333 921 ose 044 459 627
Viber +377 44 459 627
Qmimi i diskutushem
Informata rreth publikuesit
uran
Prishtinë
044 459 627
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »