SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4-2004 Tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
130082
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a4-2004-1.9 Tdi vetura nga zvicrra i ardhun 049196369 ose numri i zvicrres ne viber +41791282582Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erion
Krushë E Madhe
045588430
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »