SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes bmw 320d
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '16
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
130084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 320d 2002 diesel esht shum ne gjendje te mire te gjitha serviset e kryera nuk ka nevoj per asnje investim klima tronik komanda ne timon ka nje vit regjistrim per me shum info +37744314723(viber)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Altin
Prishtinë
044202017
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »